PLÁNOVANÉ AKCE A SEMINÁŘE


V JEMNOSTI JE SÍLA: 
Praktický seminář Kundaliní jógy a Tibetských mís 


Cítíte se pod tlakem neustálých změn ve společnosti? 
Jste přepracovaní, unavení?
Chcete dobít energii, odnést si praktické tipy do běžného života, zrelaxovat se a zažít víc než jen zajímavý hudební zážitek? 
A to vše v jemnosti a laskavosti? 
Zveme vás na seminář KundalinÍ jógy a tibetských mís, kde se dozvíte nejen důležité informace, ale vše si hned společně vyzkoušíme a prožijeme.


KUNDALINÍ JOGA

Kundalini joga dle Yogi Bhajana nám byla předána právě pro zvládání náročného období věku Vodnáře, se kterým se nyní potýkáme. Přináší nám velmi silné nástroje k nastolení vnitřního klidu, síly a zdraví. Vyzkoušíte si na vlastní tělo, jakou sílu vám může dodat samotné cvičení kryje, meditace i zpěv manter. Získáte zároveň mnoho cenných informací o tom, jak posílit vlastní zdraví a psychickou odolnost v běžném životě, odnesete si konkrétní praktické návody.

provází: Jana Satya Namdass Kaur Krausová

"Kundalini jóga mě vytáhla z popela osobního i profesního vyhoření a znovu mě postavila pevně na nohy. Je mou každodenní součástí, přináší mi vnitřní klid, radost, sílu fyzickou i psychickou. A díky tomu, že jsem sama na sobě pocítila, jak silný nástroj to je, cítím, že předávání jejích darů je mým životním posláním a jsem za to nesmírně-vesmírně vděčná Kundalini joga se nedá popsat, ta se musí zažít."

TIBETSKÉ MÍSY A MUZIKOTERAPIE

Na workshop kundaliní jógy bude navazovat povídání o léčivých účincích zvuku a hudby. Seznámíte se s tibetskými mísami a jejich využitím. Dozvíte se, jak zvuk působí na naše tělo a mysl, a jak je možno vědomě se zvukem léčivě pracovat. Na přednášku bude navazovat prožitkový koncert, během kterého zazní nejen tibetské mísy, ale i další muzikoterapeutické hudební nástroje jako zvonkohry, rotující vlny či dešťová hůl.

provází: Lada Čubová

"Provázím světem léčivých tónů a vibrací. Prostřednictvím zvuku tibetských zpívajících mís a dalších relaxačních hudebních nástrojů podporuji proces zvnitřnění, zvědomění a vnitřní transformace. Je tomu přes 15 let, co tibetské mísy vstoupily do mého života. Jsem šťastná, že mohu být součástí tohoto světa léčivých tónů. Zprostředkovávám tuto zkušenost i dalším zájemcům a nabízím cestu zvuku jako cestu k uzdravení, kvalitnějšímu životu a duchovnímu růstu." 


Dopřejte si odpočinek, relaxaci a osvojte si praktické tipy, jak se cítit lépe. 

Seminář se uskuteční v sobotu 8. října 2022 od 14:00 do cca 19:00 hodin v jógovém studiu Be-yoga v Berouně. 

Vstupné 850,- Kč. 

Nutná předchozí registrace míst na této adrese

Vaše registrace bude považována za závaznou po uhrazení nevratné zálohy ve výši 425 Kč na účet 2602059308/2010. 

Do poznámky napište své jméno a datum akce 8.10. 

Počet míst je omezen, proto si zarezervujte svá místa co nejdříve.