JAKÉ VEDU LEKCE JÓGY


"Jóga je pro mě životní styl, je to moje duchovní cesta sebepoznání a seberealizace."


HATHA JÓGA 


Pravidelné lekce:

  • SÝKOŘICE - Obecní úřad 

  • Pondělí 18:30 - 20:00 hod
  • CHŘÍČ - Škola Pivoňka  
  • Úterý 16 - 17:30 hod
  • KŘIVOKLÁT - Sokolovna 
  • Středy 18:30 - 20:00 hod


DĚTSKÁ JÓGA:

  • BROUMY-              
  • Pondělí 15:00 - 16:00 hod


právě probíhají PODZIMNÍ KURZY 2023

chystám ZIMNÍ KURZY OD LEDNA 2024 

PŘIHLÁŠENÍ a BLIŽŠÍ INFO ZDE


KUNDALINI JÓGA


Pravidelné lekce:

  • ZUŠ V. Talicha Beroun
  • ´Čtvrtky 10-11:30 hod



Raději byste si dopřáli SOUKROMOU LEKCI v klidu domova? 

Připravím Vám lekci na míru.


 "Stejně jako všechny řeky vedou k oceánu, všechny jógy vedou k vystoupení kundalini. Co je to kundalini? Je to kreativní potenciál člověka." (Y. Bhajan)


Moje cesta k józe 


Mou původní profesí byla Audiovizuální tvorba - specializace KAMERA, kterou jsem vystudovala na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a 9 let jsem se živila jako profesionální kameramanka pro Českou televizi. Milovala jsem tu práci tak moc, že jsem zapomněla pečovat o sebe a o své tělo, což vzhledem ke všemu stresu vedlo nevyhnutelně k vyhoření a chronickému únavovému syndromu..

A právě zdravá výživa a Jóga mě v těch nejtěžších chvílích držely nad vodou a pomohly mi vrátit se do aktivního, tvořivého a naplněného života

Těšení se na ranní cvičení bylo to, co mě vytáhlo z postele, když bylo vše zahaleno do oblaku šedi a vyčerpání. Obrovsky mi to pomáhalo začít den a naladit se sama na sebe, vracet se ke své síle. Stalo se to pro mě natolik důležité, že jsem zatoužila jógu opravdu ovládat dobře a rozhodla se pro učitelský trénink.

Byla to tak i cesta k novému povolání - mému poslání.

Bohužel virová situace mi na rok odložila výcvik milované Kundalini jógy a tak jsem neplánovaně absolvovala jako první výcvik Hatha jógy, za což jsem teď ohromně vděčná :)

Hatha jóga je pro mě cesta k pružnému, silnému a zdravému tělu. A jsem moc vděčná, že mohu provázet mnoho žen i muže na stejné cestě, být jim podporou, motivovat je a učit je, jak zvládat pozice tak, aby byly jejich tělu prospěšné a aby si neublížili.

A s velkou vděčností jsem následně absolvovala Mezinárodní trénink pro učitele Kundaliní jógy dle Yogi Bhajana.

Kundalini jóga je pro mě mou denní duchovní praxí. Miluju jí, protože mě povznáší, dává mi energii, čistí a posiluje moje tělo i mysl a spojuje mě s mou duší. Získávám díky ní stabilní vnitřní klid, nadhled, soucit a přináší mi radost do života, jakou jsem nikdy předtím v takové intenzitě nezažila.

Moc si přeju pomocí Kundalini jógy přinášet světlo i do mnoha dalších životů.

Je to moje cesta, moje poslání, které mě nesmírně naplňuje :)